Ulická: Bielorusko zažíva to, čo bude musieť časom podstúpiť aj Rusko.

10. sep. 2020 | 2 roky k pravde, Globálna oligarchia, Nekomentovaný výber

Áno, v skutočnosti ide presne o toto. Že nakoniec bude musieť aj Rusko pochopiť, že Otvorená spoločnosť /Open society/ so zmanipulovanou verejnou mienkou, médiokraciou, politickými mimovládkami a predovšetkým obchodnými záujmami globálnych oligarchov, je aj jeho budúcnosť. Aj so všetkými tými šialenosťami, ktoré si tu už u nás….v tej našej „vyspelej demokracii so silnou občianskou spoločnosťou„ užívame plnými dúškami. Aj Rusi budú musieť časom pochopiť, že otázka troch a viac pohlaví a nekonečného množstva rodov, je jedna z najdôležitejších otázok nových…prekrásnych čias, ktoré neminú ani Rusko. Lebo…občianska spoločnosť si to praje…:-).

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.