Die Zeit: Za otravou Navaľného novým typom novičku stojí Kremeľ.

10. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Ako píše ďalej Die Zeit, nový variant novičku je ešte smrteľnejší ako jeho predošlé verzie a údajne pôsobí pomalšie.

Fuuuu tak to už hej. To už musí byť taká smrteľnosť, že sa na ten nový typ Novičoku stačí len pozrieť a okamžite je po vás. Lebo už ten predošlý človeka odrovnal behom chvíľky a tento ktorý je ešte silnejší, to už je taká sila, že to ani opísať nevieme. Skripaľa otrávili len tým slabým Novičokom, ktorý zabil za pár sekúnd a teraz Navaľného otrávili tým silnejším, ktorý zabíja ešte rýchlejšie, aj keď je vlastne pomalší či čo. No nič, v každom prípade, Putin si iste nedá pokoj a už teraz vyvíja tretiu sadu Novičoku, ktorý bude ešte niekoľko násobne smrteľnejší ako tie dva predošlé, ktoré nezabili ani Skripaľa, ani Navaľného…

A teraz trochu vážne. Bol to Kremeľ. Počúvame, že to bol Kremeľ, pretože jed ktorý bol použitý, by bežný kriminálnik vyrobiť nevedel. Otázkou je, či tento nový jed, ktorý bol údajne použitý vedia vyrobiť len ruské laboratóriá, alebo aj laboratóriá iných štátov? Ale to je samozrejme kacírska otázka, ktorú si slušný človek predsa nekladie. Rovnako ako sa slušný človek nikdy nepýta na dôkazy otravy Navaľného.

Die Zeit: Za otravou Navaľného novým typom novičku stojí Kremeľ. 1

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme