Die Zeit: Za otravou Navaľného novým typom novičku stojí Kremeľ.

10. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Ako píše ďalej Die Zeit, nový variant novičku je ešte smrteľnejší ako jeho predošlé verzie a údajne pôsobí pomalšie.

Fuuuu tak to už hej. To už musí byť taká smrteľnosť, že sa na ten nový typ Novičoku stačí len pozrieť a okamžite je po vás. Lebo už ten predošlý človeka odrovnal behom chvíľky a tento ktorý je ešte silnejší, to už je taká sila, že to ani opísať nevieme. Skripaľa otrávili len tým slabým Novičokom, ktorý zabil za pár sekúnd a teraz Navaľného otrávili tým silnejším, ktorý zabíja ešte rýchlejšie, aj keď je vlastne pomalší či čo. No nič, v každom prípade, Putin si iste nedá pokoj a už teraz vyvíja tretiu sadu Novičoku, ktorý bude ešte niekoľko násobne smrteľnejší ako tie dva predošlé, ktoré nezabili ani Skripaľa, ani Navaľného…

A teraz trochu vážne. Bol to Kremeľ. Počúvame, že to bol Kremeľ, pretože jed ktorý bol použitý, by bežný kriminálnik vyrobiť nevedel. Otázkou je, či tento nový jed, ktorý bol údajne použitý vedia vyrobiť len ruské laboratóriá, alebo aj laboratóriá iných štátov? Ale to je samozrejme kacírska otázka, ktorú si slušný človek predsa nekladie. Rovnako ako sa slušný človek nikdy nepýta na dôkazy otravy Navaľného.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.