Cichanovská: Bieloruské protesty nie sú namierené proti Rusku. Poľský premiér jej už ale prichystal prekvapenie.

10. sep. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Poľský premiér Mateusz Morawiecki: „Chcel by som, aby slobodní Bielorusi mali v Poľsku oporu a bezpečný azyl, a preto mám pre nich prekvapenie, ktoré odovzdám do rúk Svetlany Cichanovskej. Nové hlavné sídlo ako miesto pre koordináciu ich boja a stavbe občianskej spoločnosti.“

Toto je čarovné na tej našej „vyspelej západnej spoločnosti„. Ako sa ona do nikoho nestará, ako ona neprimerane nezasahuje do záležitostí cudzích štátov a ako ona nepresadzuje vlastné záujmy v iných krajinách. Ona len podporuje….OBČIANSKU SPOLOČNOSŤ :-).

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.