Macronova snaha o zlepšení vztahů s Ruskem zaškobrtla. Francie kvůli Navalnému odkládá návštěvu ministrů v Moskvě.

9. sep. 2020 | Komentované správy

Proste babrákovi Putinovi to zase raz nevyšlo. Už mal plynovod Nordstream 2 vo vrecku / a to aj napriek extrémnemu tlaku USA na jeho zastavenie/, francúzsky prezident Macron hovoril o akomsi reštarte vzťahov s Ruskom, no a vrah Putin sa presne vtedy rozhodne naliať Navaľnému jed do čaju. Proste treba si už konečne povedať nahlas pravdu o tom, že ten Putin je neuveriteľne neschopný babrák, ktorý si buď zámerne, ale skôr si myslíme, že to bude tým jeho povestným babráctvom, pokazí vždy všetko, čo sa začína sľubne vyvíjať v jeho prospech. No nič. Bude treba do budúcna prehodnotiť to, či by nebol lepším prezidentom samotný Navaľný. Keď už pre nič iné, tak minimálne preto, že tento človek, je absolútne odolný voči najsilnejším jedom na svete. Možno je Navaľný nesmrteľný. Ak by to tak bolo, potom to… technicky poňaté,… ušetrí nemalé zdroje na prezidentovu ochranku. Nech žije Navaľný!!!

Macronova snaha o zlepšení vztahů s Ruskem zaškobrtla. Francie kvůli Navalnému odkládá návštěvu ministrů v Moskvě. 1

 

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme