Macronova snaha o zlepšení vztahů s Ruskem zaškobrtla. Francie kvůli Navalnému odkládá návštěvu ministrů v Moskvě.

9. sep. 2020 | Komentované správy

Proste babrákovi Putinovi to zase raz nevyšlo. Už mal plynovod Nordstream 2 vo vrecku / a to aj napriek extrémnemu tlaku USA na jeho zastavenie/, francúzsky prezident Macron hovoril o akomsi reštarte vzťahov s Ruskom, no a vrah Putin sa presne vtedy rozhodne naliať Navaľnému jed do čaju. Proste treba si už konečne povedať nahlas pravdu o tom, že ten Putin je neuveriteľne neschopný babrák, ktorý si buď zámerne, ale skôr si myslíme, že to bude tým jeho povestným babráctvom, pokazí vždy všetko, čo sa začína sľubne vyvíjať v jeho prospech. No nič. Bude treba do budúcna prehodnotiť to, či by nebol lepším prezidentom samotný Navaľný. Keď už pre nič iné, tak minimálne preto, že tento človek, je absolútne odolný voči najsilnejším jedom na svete. Možno je Navaľný nesmrteľný. Ak by to tak bolo, potom to… technicky poňaté,… ušetrí nemalé zdroje na prezidentovu ochranku. Nech žije Navaľný!!!

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.