ŽIVĚ: Szabó je vinný z účasti na vraždě Kuciaka a Kušnírové, dostal 25 let.

3. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Více než dva a půl roku od vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové soud vynáší verdikt nad třemi zbylými obžalovanými v nejsledovanějším procesu v novodobých dějinách Slovenska. Původně se verdikt očekával již v srpnu, kdy ale soud líčení odročil z důvodu pokračující porady členů tříčlenného senátu. Podle soudu je Tomáš Szabó vinný z účasti na vraždě Kuciaka a Kušnírové i podnikatele Petera Molnára. Dostal souhrnný trest 25 let.

Source: ŽIVĚ: Szabó je vinný z účasti na vraždě Kuciaka a Kušnírové, dostal 25 let

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.