A predsa to bol novičok! Redakcia Hlavných správ má dôkaz, že Navaľného otrávil Putin, ktorý je naozaj ťažko spochybniť.

3. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Nuž….ono je to tak ako s tými teroristami. Keď začnú zúfalo prehrávať na všetkých frontoch, presne vtedy vytiahne krvilačný sýrsky prezident Asad svoje chemické zbrane a pozabíja civilistov. Logika? Žiadna, ale to nevadí. Chemické zbrane má len Asad, takže je to jasné. „Demokratický„ západ zúri a vyhráža sa Asadovi, ktorý pod nátlakom týchto pseudodemokratov zastaví útoky na teroristov. Tým pádom vojna ktorá trvá roky a utrpenie civilistov budú pokračovať ďalej, hoci koniec bol už blízko. A teroristi sa za ten čas preskupia a tí, ktorí ich podporujú a vyzbrojujú /Turecko, Saudská Arábia a spol. / môžu vo svojej hre o vplyv s tisíckami obetí pokračovať ďalej. Takže vlastne použitie chemických zbraní svoju logiku má. No nenájdete ju pri Asadovi, ale pri jeho odporcoch….
 
Dáva logiku to, žeby Putin otrávil Navaľného? Nedáva. Vlastné áno, dáva….:
 
„Samozrejme, každý, kto azda uvažoval o kúpe ruskej vakcíny proti nákaze Covid-19, alebo o dobudovaní plynovodu Nord Stream 2, to v tej chvíli začal silne prehodnocovať.“

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.