Spravodlivosť ale odtiaľ potiaľ. Pompeo oznámil uvalenie sankcií na prokurátorku Medzinárodného trestného súdu (ICC), ktorá vyšetruje zločiny amerických vojakov v Afganistane.

2. sep. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Spojené štáty americké milujú spravodlivosť. Ale len do momentu, kým sa to týka tých druhých. Akonáhle by mala dobehnúť spravodlivosť samotné USA, tak okamžite začnú okolo seba kopať ako malé decko a prskať všade navôkol sankcie. Lebo zrazu je to už útok na Američanov.

USA uvalili sankcie na prokurátorku Medzinárodného trestného súdu Fatou Bensoudovú, ktorá vyšetruje „údajné„ vojnové zločiny spáchané americkými vojakmi v Afganistane. Sankciám vrátane obmedzenia vstupu do Spojených štátov budú čeliť aj ostatní, ktorí Bensoudovej vo vyšetrovaní asistujú.

Spravodlivosť ale odtiaľ potiaľ. Pompeo oznámil uvalenie sankcií na prokurátorku Medzinárodného trestného súdu (ICC), ktorá vyšetruje zločiny amerických vojakov v Afganistane. 1

 

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme