Blaha to nedaroval Matovičovi kvôli rúškam v školách a osvetleniu hradu: „Z hradu robia poľskú a bieloruskú diskotéku, no keď je SNP, tak nič, žiadne slovenské národné farby“.

2. sep. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Bratislava 2. septembra 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha pokračuje v ostrej kritike vlády a samotného premiéra Igora Matoviča (OĽaNO), ktorý podľa neho vodu káže, no víne pije v súvislosti s epidemickými opatreniami a nariadeniami na nosenie ochranných masiek na tvár. Igor Matovič podľa názoru Ľuboša Blahu zo Smeru-SD znovu dokazuje, […]

Source: Blaha to nedaroval Matovičovi kvôli rúškam v školách a osvetleniu hradu: „Z hradu robia poľskú a bieloruskú diskotéku, no keď je SNP, tak nič, žiadne slovenské národné farby“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.