Útok či sebaobrana? Mladík zastrelil dvoch protestujúcich v USA, mali ho napadnúť.

1. sep. 2020 | Komentované správy

Spojené štáty dnešných čias…

A potom príde obchodný cestujúci s krycím názvom Mike Pompeo /šéf americkej diplomacie/ do Európy a začne tu poučovať všetkých navôkol o potrebe obrany demokracie, slobody a samozrejme ľudských práv. USA nás v tomto boji za krajší svet nikdy neopustia. Lebo oni si veľmi želajú, aby sme si tú vyspelú prekvitajúcu demokraciu, slobodu a nekonečné ľudské práva na americký spôsob mohli už konečne zažiť aj my tu v Európe.

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.