TV Lux dostala sankciu za kázeň Kuffu, rade pre vysielanie chýbal názor protistrany.

1. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Farári sa majú po chlebe. Odteraz si budú zrejme musieť prizvať protistranu na každú jednu omšu, či služby božie, ktoré bude preberať RTVS. Napríklad keď budú kázať o premenní vína na krv, bude treba protistranu, najlepšie z nejakého klubu skeptikov. A tak podobne keď budú hovoriť o vzkriesení Lazara, bude potrebné vziať do relácie protistranu v podobe patológa, ktorý poskytne iste kvalitnú oponentúru.

A teraz trochu vážne…Už len tak prísť na to, prečo tej iste Rade pre vysielanie a retransmisiu nechýba názorový oponent aj vtedy, keď je reč o nebezpečných konšpirátoroch? Prečo jej názorový oponent nechýbal napríklad v tejto relácii Slovenského rozhlasu?

https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1175/1244180

A to pritom nešlo o súkromné médium, ale dokonca o verejnoprávnu RTVS. Keď je reč o konšpirátoroch, tak sa na Slovenskom rozhlase zlietne politicko mimovládny výkvet, ktorý si spoločne šteboce na jednej vlne, samozrejme aj spolu s moderátorom. Vtedy protistrana Rade pre vysielanie a retransmisiu nechýba. Zvláštne.

TV Lux dostala sankciu za kázeň Kuffu, rade pre vysielanie chýbal názor protistrany. 1

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme