TV Lux dostala sankciu za kázeň Kuffu, rade pre vysielanie chýbal názor protistrany.

1. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Farári sa majú po chlebe. Odteraz si budú zrejme musieť prizvať protistranu na každú jednu omšu, či služby božie, ktoré bude preberať RTVS. Napríklad keď budú kázať o premenní vína na krv, bude treba protistranu, najlepšie z nejakého klubu skeptikov. A tak podobne keď budú hovoriť o vzkriesení Lazara, bude potrebné vziať do relácie protistranu v podobe patológa, ktorý poskytne iste kvalitnú oponentúru.

A teraz trochu vážne…Už len tak prísť na to, prečo tej iste Rade pre vysielanie a retransmisiu nechýba názorový oponent aj vtedy, keď je reč o nebezpečných konšpirátoroch? Prečo jej názorový oponent nechýbal napríklad v tejto relácii Slovenského rozhlasu?

https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1175/1244180

A to pritom nešlo o súkromné médium, ale dokonca o verejnoprávnu RTVS. Keď je reč o konšpirátoroch, tak sa na Slovenskom rozhlase zlietne politicko mimovládny výkvet, ktorý si spoločne šteboce na jednej vlne, samozrejme aj spolu s moderátorom. Vtedy protistrana Rade pre vysielanie a retransmisiu nechýba. Zvláštne.

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.