TV Lux dostala sankciu za kázeň Kuffu, rade pre vysielanie chýbal názor protistrany.

1. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Zdroj obrázka:

Farári sa majú po chlebe. Odteraz si budú zrejme musieť prizvať protistranu na každú jednu omšu, či služby božie, ktoré bude preberať RTVS. Napríklad keď budú kázať o premenní vína na krv, bude treba protistranu, najlepšie z nejakého klubu skeptikov. A tak podobne keď budú hovoriť o vzkriesení Lazara, bude potrebné vziať do relácie protistranu v podobe patológa, ktorý poskytne iste kvalitnú oponentúru.

A teraz trochu vážne…Už len tak prísť na to, prečo tej iste Rade pre vysielanie a retransmisiu nechýba názorový oponent aj vtedy, keď je reč o nebezpečných konšpirátoroch? Prečo jej názorový oponent nechýbal napríklad v tejto relácii Slovenského rozhlasu?

https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1175/1244180

A to pritom nešlo o súkromné médium, ale dokonca o verejnoprávnu RTVS. Keď je reč o konšpirátoroch, tak sa na Slovenskom rozhlase zlietne politicko mimovládny výkvet, ktorý si spoločne šteboce na jednej vlne, samozrejme aj spolu s moderátorom. Vtedy protistrana Rade pre vysielanie a retransmisiu nechýba. Zvláštne.

TV Lux dostala sankciu za kázeň Kuffu, rade pre vysielanie chýbal názor protistrany. 1

Marek Ťapák: A koho to bude chyba?

Marek Ťapák: Koho je to vina?

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk