Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou.

1. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Roky tu počúvame o nebezpečnom Rusku, teda pardon o nebezpečnom Putinovi, ktorý sníva len o tom, kedy by už konečne mohol rozpútať vojnu v Európe a podmaniť si celý kontinent. Preto posilňujeme prítomnosť amerických vojakov v Európe, aby nás uchránili pred týmto nebezpečným lotrom.

No a medzitým zistíme, že nám tu tú vojnu prinesie nakoniec náš vlastný a milovaný spojenec z NATO – Turecko. Člen Severoatlantickej aliancie sa vyhráža inému členovi tej istej aliancie a?….počujete to ohlušujúce ticho?

Nuž, niet sa čo čudovať. Americký minister zahraničných vecí SR Ivan Korčok, rovnako ako ďalší Američan v slovenskej vláde – šéf rezortu obrany Jaroslav Naď sú iste príliš zaneprázdnení obranou Európy pred Ruskom, aby ešte stíhali sledovať sultána z Kiskovho ostrova stability…

Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou. 1V Egejskom mori sa stupňuje napätie, Turci otvorene hrozia vojnou. Prečo by sa EÚ mala čo najhlasnejšie solidarizovať s Grékmi.

Source: Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme