Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou.

1. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Roky tu počúvame o nebezpečnom Rusku, teda pardon o nebezpečnom Putinovi, ktorý sníva len o tom, kedy by už konečne mohol rozpútať vojnu v Európe a podmaniť si celý kontinent. Preto posilňujeme prítomnosť amerických vojakov v Európe, aby nás uchránili pred týmto nebezpečným lotrom.

No a medzitým zistíme, že nám tu tú vojnu prinesie nakoniec náš vlastný a milovaný spojenec z NATO – Turecko. Člen Severoatlantickej aliancie sa vyhráža inému členovi tej istej aliancie a?….počujete to ohlušujúce ticho?

Nuž, niet sa čo čudovať. Americký minister zahraničných vecí SR Ivan Korčok, rovnako ako ďalší Američan v slovenskej vláde – šéf rezortu obrany Jaroslav Naď sú iste príliš zaneprázdnení obranou Európy pred Ruskom, aby ešte stíhali sledovať sultána z Kiskovho ostrova stability…

Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou. 1V Egejskom mori sa stupňuje napätie, Turci otvorene hrozia vojnou. Prečo by sa EÚ mala čo najhlasnejšie solidarizovať s Grékmi.

Source: Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme