Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou.

1. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Roky tu počúvame o nebezpečnom Rusku, teda pardon o nebezpečnom Putinovi, ktorý sníva len o tom, kedy by už konečne mohol rozpútať vojnu v Európe a podmaniť si celý kontinent. Preto posilňujeme prítomnosť amerických vojakov v Európe, aby nás uchránili pred týmto nebezpečným lotrom.

No a medzitým zistíme, že nám tu tú vojnu prinesie nakoniec náš vlastný a milovaný spojenec z NATO – Turecko. Člen Severoatlantickej aliancie sa vyhráža inému členovi tej istej aliancie a?….počujete to ohlušujúce ticho?

Nuž, niet sa čo čudovať. Americký minister zahraničných vecí SR Ivan Korčok, rovnako ako ďalší Američan v slovenskej vláde – šéf rezortu obrany Jaroslav Naď sú iste príliš zaneprázdnení obranou Európy pred Ruskom, aby ešte stíhali sledovať sultána z Kiskovho ostrova stability…

V Egejskom mori sa stupňuje napätie, Turci otvorene hrozia vojnou. Prečo by sa EÚ mala čo najhlasnejšie solidarizovať s Grékmi.

Source: Európska dráma / Turecko sa vyhráža Grékom vojnou

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.