Ukrajinskí nacisti prepadli autobus pri Charkove, Európska únia je ticho, Charkov nie je v Bielorusku.

28. aug. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Ľubotin 28. augusta 2020 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)   Na verejnosť sa dostali zábery teroru ukrajinských nacistov zo štruktúr smutne známeho práporu „Azov“, ktorí majú na svedomí množstvo vojnových zločinov na Donbase. Tentoraz prepadli autobus s aktivistami ukrajinskej organizácie „Patrioti za život“ v lokalite obce Ľubotin, neďaleko Charkova Počas brutálneho útoku ukrajinských nacistov boli zranení viacerí aktivisti, štyria […]

Source: Ukrajinskí nacisti prepadli autobus pri Charkove, Európska únia je ticho, Charkov nie je v Bielorusku – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.