Záhadné správanie bieloruského diplomata.

27. aug. 2020 | Komentované správy

Len drobné pripomenutie. V čase keď nebezpeční konšpirátori pochybovali nad jednoznačnosťou a čistotou hrdinstva bieloruského veľvyslanca  na Slovensku v tej dobe, písal mainistream oslavné ódy na adresu tohto pána a americký minister zahraničných vecí SR Ivan „US“ Korčok sa celý triasol nedočkavosťou udeliť tomuto intergalaktickému hrdinovi azyl.

No a ako je tomu dnes? Neuveriteľné čosi! V mainstreamovej Pravde sa objavil nevídaný závan kritického myslenia, ktorý vyústil do otázky tohto znenia:

„Naozaj sa v Igorovi Leščeňovi ozvalo svedomie, keď vo funkcii bieloruského veľvyslanca na Slovensku odsúdil policajnú brutalitu v domovskej krajine? Ako je možné, že sa nebojí vrátiť do Minska, keď povedal, že tamojší režim by z neho dokázal vyrobiť obchodníka s drogami? Prečo nevyužil možnosť požiadať v Bratislave o získanie politického azylu?“

Záhadné správanie bieloruského diplomata. 1Bieloruský príbeh, ktorý sa odohral na Slovensku, má niekoľko otáznikov a ťažko sa hľadajú správne odpovede. Hlavné sa zdajú tri otázky.

Source: Záhadné správanie bieloruského diplomata

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme