Záhadné správanie bieloruského diplomata.

27. aug. 2020 | Komentované správy

Len drobné pripomenutie. V čase keď nebezpeční konšpirátori pochybovali nad jednoznačnosťou a čistotou hrdinstva bieloruského veľvyslanca  na Slovensku v tej dobe, písal mainistream oslavné ódy na adresu tohto pána a americký minister zahraničných vecí SR Ivan „US“ Korčok sa celý triasol nedočkavosťou udeliť tomuto intergalaktickému hrdinovi azyl.

No a ako je tomu dnes? Neuveriteľné čosi! V mainstreamovej Pravde sa objavil nevídaný závan kritického myslenia, ktorý vyústil do otázky tohto znenia:

„Naozaj sa v Igorovi Leščeňovi ozvalo svedomie, keď vo funkcii bieloruského veľvyslanca na Slovensku odsúdil policajnú brutalitu v domovskej krajine? Ako je možné, že sa nebojí vrátiť do Minska, keď povedal, že tamojší režim by z neho dokázal vyrobiť obchodníka s drogami? Prečo nevyužil možnosť požiadať v Bratislave o získanie politického azylu?“

Bieloruský príbeh, ktorý sa odohral na Slovensku, má niekoľko otáznikov a ťažko sa hľadajú správne odpovede. Hlavné sa zdajú tri otázky.

Source: Záhadné správanie bieloruského diplomata

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.