S čínskou intervenčnou rybárskou flotilou majú problémy vo svojich výsostných vodách štáty po celom svete.

27. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. augusta 2020 (HSP/Foto:   Čínska nenásytnosť po morských produktoch zasiahla už aj do limitovaných možnosti juhoamerických krajín, chrániť svoje morské hranice. Už nielen okolité krajiny Číny, ale aj krajiny na pobrežiach Atlantického a Pacifického oceánu boli zasiahnuté nelegálnymi rybárskymi aktivitami Číny Peru a Argentína zaregistrovali najväčšiu koncentráciu čínskych rybárskych lodi, ktoré ilegálne vstupujú […]

Source: S čínskou intervenčnou rybárskou flotilou majú problémy vo svojich výsostných vodách štáty po celom svete – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.