Čo včera vypadlo z Matovičovho kolotoča? Kto motivoval ministra Korčoka až k takej angažovanosti? 

27. aug. 2020 | Komentované správy

Milé deti. My sa v žiadnom prípade nemiešame do záležitostí cudzieho štátu a už vôbec nefinancujeme a nepodporujeme miestnu opozíciu. My len v Bielorusku podporujeme občiansku spoločnosť.

A teraz trochu vážne. Áno o takejto podpore „občianskej spoločnosti„ v Bielorusku hovoril nedávno v jednom rozhovore aj český diplomat a bývalý veľvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář:

https://www.youtube.com/watch?v=rmJC_ZV8hxo&feature=emb_logo

Posuňte si rozhovor vo videu na čas: 17:36

Bratislava 27. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok včera prišiel na rokovanie vlády s pozoruhodným návrhom: vytvoriť fond na podporu bieloruskej občianskej spoločnosti V materiáli predloženom na rokovanie vlády sa píše, že bol vraj vytvorený z vlastnej iniciatívy. Pochádza teda z veľvyslanectva, totiž, prepáčte ten preklep, samozrejme, z […]

Source: Čo včera vypadlo z Matovičovho kolotoča? Kto motivoval ministra Korčoka až k takej angažovanosti? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.