Čo včera vypadlo z Matovičovho kolotoča? Kto motivoval ministra Korčoka až k takej angažovanosti? 

27. aug. 2020 | Komentované správy

Zdroj obrázka:

Milé deti. My sa v žiadnom prípade nemiešame do záležitostí cudzieho štátu a už vôbec nefinancujeme a nepodporujeme miestnu opozíciu. My len v Bielorusku podporujeme občiansku spoločnosť.

A teraz trochu vážne. Áno o takejto podpore „občianskej spoločnosti„ v Bielorusku hovoril nedávno v jednom rozhovore aj český diplomat a bývalý veľvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář:

https://www.youtube.com/watch?v=rmJC_ZV8hxo&feature=emb_logo

Posuňte si rozhovor vo videu na čas: 17:36

Čo včera vypadlo z Matovičovho kolotoča? Kto motivoval ministra Korčoka až k takej angažovanosti?  1Bratislava 27. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Ivan Korčok včera prišiel na rokovanie vlády s pozoruhodným návrhom: vytvoriť fond na podporu bieloruskej občianskej spoločnosti V materiáli predloženom na rokovanie vlády sa píše, že bol vraj vytvorený z vlastnej iniciatívy. Pochádza teda z veľvyslanectva, totiž, prepáčte ten preklep, samozrejme, z […]

Source: Čo včera vypadlo z Matovičovho kolotoča? Kto motivoval ministra Korčoka až k takej angažovanosti? – Hlavné správy

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme