Korčok: Dezinformácie o Bielorusku majú päť najvýraznejších symbolov.

26. aug. 2020 | Komentované správy

Pôvodne sme očakávali, že sa americký minister zahraničných vecí Slovenskej republiky Ivan Korčok vyjadrí k aktuálnej vlne násilia, ktorá opäť sužuje Spojené štáty americké. Naše očakávania sa nenaplnili. Američan Korčok upriamil svoju pozornosť opäť na Bielorusko. A zistil, že sa vlastne šíri o tamojších protestoch obrovské ,množstvo konšpirácií. Konšpirátori šíria klamstvá o tom, že: Ide o ďalší Majdan po vzore Ukrajiny, /Korčok si nevšimol že to nehovoria konšpirátori, ale bieloruský prezident Alexander Lukašenko/ konšpirátori klamú keď hovoria o zvýšených aktivitách NATO pri bieloruských hraniciach /Korčok si nevšimol že to nehovoria konšpirátori, ale bieloruský prezident Alexander Lukašenko/ a tak isto konšpirátori klamú keď hovoria, že protesty sú podporované a platené zo zahraničia /Korčok si nevšimol že to nehovoria konšpirátori, ale bieloruský prezident Alexander Lukašenko/-

Americký minister Zahraničných vecí Ivan Korčok okrem iného tvrdí, že si treba pri debatách o zahraničnom financovaní protestov klásť logické otázky:
„Ako je niečo také reálne v silne centralizovanej krajine pod dohľadom štátnej moci?“

To čomu americkým minister Korčok nerozumie, to mu vysvetlil  český diplomat, bývalý velvyslanec v USA a Rusku – Petr Kolář v tomto rozhovore:

Ivanovi Korčokovi vrelo odporúčame zhliadnuť tento rozhovor a špeciálne upriamujeme jeho pozornosť na čas: 17:36. V tejto časti rozhovoru sa minister Korčok dozvie pravdivú odpoveď na svoju „logickú„ otázku.

 

 

Source: Korčok: Dezinformácie o Bielorusku majú päť najvýraznejších symbolov

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.