Bezpečnostná rada OSN odmietla požiadavku obnoviť sankcie voči Iránu.

26. aug. 2020 | Komentované správy

Americký minister zahraničných vecí Mike Pompeo minulý týždeň vyhlásil, že Spojené štáty majú právo na obnovenie sankcií napriek tomu, že jednostranne upustili od jadrovej dohody s Iránom v roku 2018.

Toto je na tých Spojených štátoch amerických to najčarovnejšie…tie ich nekonečné a neobmedzené práva na všetko. Spojené štáty mali právo na jednostranné odstúpenie od dohody, ktorú sami predtým podpísali a teraz majú ďalej právo žiadať sankcie na základe tej iste dohody od ktorej predtým sami odstúpili. No nie je to čarovné? Podpíšete kúpno predajnú zmluvu na dom, potom od nej vy sami odstúpite, no ale nárok na dom si budete robiť ďalej. To je prosím pekne „made in USA„…

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.