Vyzerá to skôr na vraždu Slováka v priamom prenose: Druhé, detailnejšie, video z belgického letiska odhaľuje strašné skutočnosti.

25. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR/AP)   Svetom posledný týždeň otriasli videá, v ktorých bol nafilmovaný zásah belgickej polície proti, dnes už nebohému, slovenskému občanovi Jozefovi Chovancovi. Žiaľ, na veľa videách boli tváre policajtov a záchranárov úmyselne zaclonené filtrami a tak nebolo možné presne rozoznať nielen tváre, ale aj ich mimiku. Na druhých boli zasa vystrihnuté …

Source: Vyzerá to skôr na vraždu Slováka v priamom prenose: Druhé, detailnejšie, video z belgického letiska odhaľuje strašné skutočnosti – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.