Omský lekár: V Navaľného tele sa nenašli stopy po otrave.

21. aug. 2020 | Komentované správy

Zvláštne, Chlapík upadne z ničoho nič do katastrofálneho stavu. Z plného zdravia. Nakoniec skončí v kóme. Ale otrava to nie je. OK. chlapíka vraj chceli už viac krát otráviť. Záhada. Záhadou je ale rovnako aj to, že ak ho teda niekto chce v jednom kuse otráviť, tak to boli doteraz vždy neuveriteľní babráci, lebo chlapík vždy prežil. Samé záhady.

Lekári v nemocnici v Omsku uviedli, že prevoz Navaľného do inej nemocnice nie je v súčasnosti možný z dôvodu jeho nestabilného zdravotného stavu.

Source: Omský lekár: V Navaľného tele sa nenašli stopy po otrave

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.