„Wir schaffen das“ v praxi: Islamistický teroristický akt na berlínskej diaľnici. Šiesti ľudia zranení, z toho 3 vážne, jedna osoba v život ohrozujúcom stave.

20. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Berlín 20. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Paul Zinken/dpa via AP)   Ako informovala nemecká polícia, zaobchádza sa so sériou úmyselných havárií na berlínskej diaľnici, ako s možným islamistickým teroristickým útokom. Séria sa udiala v utorok v noci Hovorkyňa polície Patricia Bremerová uviedla, že nemecká polícia v utorok večer premohla a zadržala 30-ročného muža, narodeného v Iraku. Muž …

Source: „Wir schaffen das“ v praxi: Islamistický teroristický akt na berlínskej diaľnici. Šiesti ľudia zranení, z toho 3 vážne, jedna osoba v života ohrozujúcom stave – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.