Pro Navalného poletí speciál, má ho přepravit k léčbě do Berlína.

20. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Ruský opoziční předak Alexej Navalnyj, který byl ráno v kritickém stavu hospitalizován s příznaky otravy v Omsku, má být letecky přepraven do Berlína. Léčit se bude na klinice Charité, která před dvěma lety přijala po otravě neznámou látkou jiného kritika ruského režimu Pjotra Verzilova. Převoz Navalného podle agentury Reuters inicioval právě Verzilov. Navalnyj je na jednotce intenzivní péče napojen na plicní ventilaci. Podle lékařů ale zatím není ve stavu, který by jeho převoz umožňoval.

Source: Pro Navalného poletí speciál, má ho přepravit k léčbě do Berlína

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.