Prichytení pri čine: Nemecká mimovládka spolupracovala s tureckou pobrežnou strážou pri pokuse o prevoz nelegálnych migrantov do gréckych vôd.

19. aug. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Lesbos 19. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Hermine Poschmann/Mission Lifeline via AP)   Pri pokuse priviezť do gréckych námorných vôd nelegálnych migrantov spolupracovala nemecká mimovládka s tureckou pobrežnou strážou. K incidentu došlo v blízkosti gréckeho ostrova Lesbos. Celá akcia trvala sedem hodín, počas ktorých sa mimovládka pokúšala vtlačiť do gréckych teritoriálnych vôd loď s „technickými problémami“ a so 40-timi nelegálnymi migrantmi na …

Source: Prichytení pri čine: Nemecká mimovládka spolupracovala s tureckou pobrežnou strážou pri pokuse o prevoz nelegálnych migrantov do gréckych vôd – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.