Prichytení pri čine: Nemecká mimovládka spolupracovala s tureckou pobrežnou strážou pri pokuse o prevoz nelegálnych migrantov do gréckych vôd.

19. aug. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Lesbos 19. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Hermine Poschmann/Mission Lifeline via AP)   Pri pokuse priviezť do gréckych námorných vôd nelegálnych migrantov spolupracovala nemecká mimovládka s tureckou pobrežnou strážou. K incidentu došlo v blízkosti gréckeho ostrova Lesbos. Celá akcia trvala sedem hodín, počas ktorých sa mimovládka pokúšala vtlačiť do gréckych teritoriálnych vôd loď s „technickými problémami“ a so 40-timi nelegálnymi migrantmi na …

Source: Prichytení pri čine: Nemecká mimovládka spolupracovala s tureckou pobrežnou strážou pri pokuse o prevoz nelegálnych migrantov do gréckych vôd – Hlavné správy

Výber z dnešných relácií

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.