Miroslav Radačovský uvažuje o vzdaní sa mandátu europoslanca a založení strany!

19. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava/Brusel 19. augusta 2020 (HSP/Foto:Archív Miroslava Radačovského)   Nezávislý europoslanec Miroslav Radačovský napísal na svojom facebooku pozoruhodný status, v ktorom zhodnotil svoje doterajšie pôsobenie v europarlamente. Pozor: zaujímavé čítanie, ale len pre ľudí, ktorí vedia čítať s porozumením! Poslanec Európskeho parlamentu (EP) Miroslav Radačovský vo svojom facebookovom statuse sebakriticky, avšak s ľahkou iróniou konštatuje, že žiadnu z úloh, ktoré si …

Source: Miroslav Radačovský uvažuje o vzdaní sa mandátu europoslanca a založení strany! – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.