Podľa SaS nastal čas na debatu o reforme financovania cirkví. Matovič: Spôsob, akým SaS uvádza tému odluky cirkvi, je najhorší možný. Reagoval aj Kollár a Remišová.

18. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 18. augusta 2020 AKTUALIZOVANÉ (HSP/TASR/Foto:TASR – Michal Svítok)   Podľa liberálnej vládnej strany SaS nastal čas na debatu o reforme financovania cirkví, ktoré by podľa nich malo byť dobrovoľné. Podľa premiéra to, ako strana SaS iniciuje otázku možnej odluky cirkvi od štátu, je najhorší možný spôsob, ako poctivú diskusiu o takejto citlivej otázke začať …

Source: Podľa SaS nastal čas na debatu o reforme financovania cirkví. Matovič: Spôsob, akým SaS uvádza tému odluky cirkvi, je najhorší možný. Reagoval aj Kollár a Remišová – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.