Lukašenko pripustil ústupky. Je ochotný podeliť sa o moc a zmeniť ústavu.

17. aug. 2020 | Komentované správy

Baťkovi Lukašenkovi bolo Rusko dobré, keď od neho bral lacný plyn a ropu. Vtedy dával veľké vyjadrenia o bratstve s Rusmi a tak. Ale len tak naoko. V skutočnosti hral chlapík na obe strany. A keď to Moskva pochopila a zdvihla mu ceny nerastných surovín, Lukašenko urobil len to, čo mu bolo bĺízke. V duchu hesla : „Kam vietor tam plášť„ sa obrátil na svojich staronových kamošov zo západu a začal im prejavovať veľkú lásku. A keď mu Američania…nezištne…veď ako inak ponúkli lacnú ropu, baťka Lukašenko zahorel obdivom k USA.
Miloval moc. A to až tak, že odstavoval všetkých ktorí tomuto babrákovi stáli v ceste. S najväčšou pravdepodobnosťou klamal a falšoval jedny voľby za druhými.

No a čo teraz s týmto „geniálnym„ hráčom na geopolitickej šachovnici? Teraz je na smiech…všetkým.Frajer, ktorý chcel od života veľa…a zrejme nakoniec nedostane nič. A je to tak správne. Pri ľuďoch jeho razenia, to už tak chodí.

Lukašenko pripustil ústupky. Je ochotný podeliť sa o moc a zmeniť ústavu. 1Alexandr Lukašenko naďalej odmieta konanie nových prezidentských volieb.

Source: Lukašenko pripustil ústupky. Je ochotný podeliť sa o moc a zmeniť ústavu

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme