Lukašenko pripustil ústupky. Je ochotný podeliť sa o moc a zmeniť ústavu.

17. aug. 2020 | Komentované správy

Baťkovi Lukašenkovi bolo Rusko dobré, keď od neho bral lacný plyn a ropu. Vtedy dával veľké vyjadrenia o bratstve s Rusmi a tak. Ale len tak naoko. V skutočnosti hral chlapík na obe strany. A keď to Moskva pochopila a zdvihla mu ceny nerastných surovín, Lukašenko urobil len to, čo mu bolo bĺízke. V duchu hesla : „Kam vietor tam plášť„ sa obrátil na svojich staronových kamošov zo západu a začal im prejavovať veľkú lásku. A keď mu Američania…nezištne…veď ako inak ponúkli lacnú ropu, baťka Lukašenko zahorel obdivom k USA.
Miloval moc. A to až tak, že odstavoval všetkých ktorí tomuto babrákovi stáli v ceste. S najväčšou pravdepodobnosťou klamal a falšoval jedny voľby za druhými.

No a čo teraz s týmto „geniálnym„ hráčom na geopolitickej šachovnici? Teraz je na smiech…všetkým.Frajer, ktorý chcel od života veľa…a zrejme nakoniec nedostane nič. A je to tak správne. Pri ľuďoch jeho razenia, to už tak chodí.

Alexandr Lukašenko naďalej odmieta konanie nových prezidentských volieb.

Source: Lukašenko pripustil ústupky. Je ochotný podeliť sa o moc a zmeniť ústavu

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.