Napriek pandémii migrantov znova pribúda. Príliv utečencov do Talianska stúpol za posledný rok takmer o 150 percent.

16. aug. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Rím 16. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Rene‘ Rossignaud)   Taliansko vedie v posledných mesiacoch každodenný zápas spojený s prílevom stoviek migrantov na svoje južné pobrežie Podľa údajov talianskeho ministerstva vnútra sa príliv migrantov do Talianska za posledný rok zvýšil o takmer 150 percent, pričom väčšina ľudí prišla z Tuniska. Podľa údajov, ktoré v Miláne predložila talianska ministerka …

Source: Napriek pandémii migrantov znova pribúda. Príliv utečencov do Talianska stúpol za posledný rok takmer o 150 percent – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.