Trpké „priznanie“: Berlín ráta s 3,6 miliónmi migrantov do konca roka 2020.

14. aug. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Berlín 14. augusta 2020 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Michael Probst)   Je to katastrofálne veľké číslo, pričom je aj to len zavádzajúce vyjadrenie, lebo v oficiálnej informácii vlády sa hovorí, že tento údaj sa ešte môže zmeniť. Takže napokon to bude azda 4, alebo 4,2,  možno 4,5 – alebo ešte viac…..? Pričom ide len o oficiálne priznané číslo …

Source: Trpké „priznanie“: Berlín ráta s 3,6 miliónmi migrantov do konca roka 2020 – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.