Odpověď na sankce. EU posílí svoji finanční a ekonomickou suverenitu.

11. aug. 2020 | Komentované správy

Keď Slovensko vyhostilo troch ruských diplomatov, tak hovorkyňa amerického ministerstva zahraničných vecí Morgan Ortagusová povedala, že Spojené štáty tlieskajú najnovším krokom Slovenska na ochranu pred hrozbami, ktoré predstavujú zahraniční škodliví aktéri pre jeho nezávislosť.

A tak teda pre zmenu my zase tlieskame Európskej únii k najnovším krokom, na ochranu pred hrozbami, ktoré predstavujú zahraniční škodliví aktéri pre nezávislosť Európy.  A ostáva nám už len dúfať, že tento boj proti škodlivým aktérom zo zahraničia dotiahne Brusel do úspešného konca.

ň

Source: Odpověď na sankce. EU posílí svoji finanční a ekonomickou suverenitu

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.