Roman Michelko: Koniec Majského?

10. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Kritika privatizácie strategických podnikov: argumenty, fakty, konkrétne príklady. Strategické podniky by mali byť vo verejných rukách, lebo zásadné veci ako elektrika, voda , plyn majú byť pod verejnou kontrolou. Prečo všetky sieťové odvetvia sú v západnej Európe štátnych rukách – EDF, Rhurgas, Enel, Deutsche Telecom, ČEZ? Ako to bolo naozaj s privatizáciou Telecomu? K tomu všetky argumenty v kontexte. Neexistujú nevypovedateľné zmluvy. Áno, je to tak. Ide, samozrejme, o to za akú cenu. Aké máme skúsenosti s arbitrážami? Dajú zachrániť SE? Dajú, ale je nutné zmeniť memorandum o porozumení.

Čo by zmenili predčasné voľby? Prepadnú Za ľudí, ale nahradia ich spojené maďarské strany? Spojenie týchto strán je poznaná nevyhnutnosť. Musíme počkať na to, kedy sa nepríčetná politika OĽANO konečne prejaví na preferenciách. Na strane druhej strane – Smer a Hlas-SD (Pellegriniovci) dajú spolu možno aj o 10 % viacej, ako to bolo vo voľbách. Aké je teda riešenie? Vznik novej trojpilierovej strany: národnej, sociálnej a kresťanskej je nutný, ak chceme zachrániť Slovensko. Zopár vplyvných ľudí si to hlboko uvedomuje a bude robiť všetko preto, aby to vyšlo.

Jozefa Majského dobehla jeho minulosť. Kto ho pustil na slobodu? V roku 2004 Dzurindova figúrka a jeho hlavný poskok Dobroslav Trnka. Pýcha predchádza pád. Uvidíme, ako to bude s jeho vydaním na Slovensko? Doby, keď takéto figúrky „tvrdili muziku“, sú, dúfajme, definitívne preč. Hádam aj toto indivíduum konečne dobehla spravodlivosť.

Finančne podporiť môžte publikované videá príspevkom na účet: SK92 7500 0000 0003 2623 8393, alebo pomocou služby Patreon: https://www.patreon.com/romanmichelko

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.