Senát hlasoval za zákaz aplikácie TikTok v telefónoch vlády.

7. aug. 2020 | Komentované správy, To je niečo iné...

Milé deti. TikTok je obrovské bezpečnostné riziko, pretože táto čínska aplikácia zbiera o svojich užívateľoch informácie, ktoré je zákonom viazaná poskytnúť čínskym úradom.  Ak by však túto čínsku aplikáciu odkúpila americká firma Microsoft, ktorá by rovnako zbierala informácie o užívateľoch /tak ako to robí napríklad aj Facebook/ a v prípade potreby by ďalej tieto informácie posúvala americkým úradom, tak by už samozrejme bezpečnostným rizikom nebola. Iste milé deti rozumiete tomuto obrovskému rozdielu. To je proste niečo inéééé…

Návrh zákona, ktorý schválil republikánmi ovládaný Senát, musí potvrdiť Snemovňa reprezentantov, v ktorej má prevahu Demokratická strana.

Source: Senát hlasoval za zákaz aplikácie TikTok v telefónoch vlády

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.