Dánsky minister: Budeme žiadať utečencov, aby sa vrátili domov. Niektorí sa neadaptujú k našej spoločnosti.

7. aug. 2020 | Komentované správy, Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Hmmm…to bude zase nejaký HOAX. Každý slušný človek predsa vie, že multikulturalizmus funguje a každý jeden utečenec a migrant je nám neskonale vďačný za to, že sme ho vytrhli z pazúrov vojnového besnenia tam u neho doma. A preto s veľkou oddanosťou chce prispieť k spoločnému európskemu rozvoju, blahobytu a samozrejme aj všeobjímajúcej vzájomnej láske a dobru.

Kodaň 7. augusta 2020 (HSP/Sputnik/Foto:Wikimedia)   Dánsky minister imigrácie Mattias Tesfaye skritizoval politiku integrácie migrantov vo svojej krajine. Stalo sa tak potom, čo sa oboznámil so správou na danú tému. Politik vyzval k spomaleniu prijímania utečencov z problematických krajín a avizoval ďalšie integračné opatrenia V spomínanej správe napríklad uvádzajú, že iba 17 percent sýrskych žien …

Source: Dánsky minister: Budeme žiadať utečencov, aby sa vrátili domov. Niektorí sa neadaptujú k našej spoločnosti – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.