Německá SPD vyloučila ekonoma Thila Sarrazina, kritika islámu, přistěhovalectví a eura.

31. júl. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

Němečtí sociální demokraté (SPD) po dlouhém vnitrostranickém procesu a až napotřetí vyloučili ze svých řad kontroverzního politika a ekonoma Thila Sarrazina, který je známý mimo jiné jako autor protiislámských publikací. V pátek o tom informovala tisková agentura DPA. Pětasedmdesátiletý Sarrazin byl ze strany vyloučen, protože podle vedení poškozuje její pověst svými rasistickými a islamofobními tezemi.

Source: Německá SPD vyloučila ekonoma Thila Sarrazina, kritika islámu, přistěhovalectví a eura

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.