Merkelová Erdoganovi: „Ohľadne obrany svojho námorného priestoru si Gréci srandu nerobia“. Prečo Turecko stiahlo vojnové lode a zmazalo provokačné tweety?

27. júl. 2020 | Nekomentovaný výber

Berlín/Ankara 27. júla 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Matthias Schrader, pool)   Turecko pred pár dňami stiahlo niektoré vojnové lode a zmazalo tweet tureckého veľvyslanectva v USA, ktorý tvrdil, že ťažobná loď Oruç Reis začala výskum v gréckom námornom priestore. Po týchto udalostiach všetko ukazuje, na to že v tejto záležitosti zohral rolu katalyzátora Berlín. Podľa médií sa Turecko …

Source: Merkelová Erdoganovi: „Ohľadne obrany svojho námorného priestoru si Gréci srandu nerobia“. Prečo Turecko stiahlo vojnové lode a zmazalo provokačné tweety? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.