Roman Michelko: Vyhraj voľby a môžeš všetko

26. júl. 2020 | Komentáre, Igorov Cirkus

Matovičova tlačovka jasne ukázala, čo je zač – Pavol Paška by mohol len nemo závidieť. Neskutočná esencia arogancie. Mediálni experti koalície majú hlavy v smútku. Summit EÚ bol absolútny trapas rovnako ako tlačovka. Hodnotenie je, samozrejme, výsostne politické. Nebolo v silách nikoho zastaviť rozpočet na granty z 500 mld na 390 mld. Ale seknutie dekarbonizačného fondu je fatálnym zlyhaním. Hanba na kvadrát. Najväčšou hviezdou Matovičovej tlačovky bol jednoznačne Samuel Migaľ. Nenávisť voči novinárom presiahla všetky medze. Paradoxne vtedy, keď si naozaj začali robiť svoju prácu. Proces odvolávania ukázal neskutočnú úbohosť koalície, osobitne OĽANO. Blanárov prejav veľmi slabý, nudný a veľká premeškaná šanca. Škoda. V OĽANO asi naozaj platí, že čím hlúpejší poslanec, tým jeho typickejší predstaviteľ. Romana Tabak excelovala. Jej preklad Blanárovho príhovoru. IQ skutočne ani nie škôlka, možno jasle. Vtipné bolo, že Matovič sa odvoláva na vedomie a svedomie koaličných poslancov. Pritom ich vedomie je zúfalé, ale svedomie, to je absolútne neexistujúci artikel. Šeliga sa dostal do veľmi nepohodlného postavenia. Matovič položil hlavu na klát a dokázal, že všetci koaliční poslanci sú farizeji skrz-naskrz. Dokonalejšie ich už ani usvedčiť nemohol. Ostáva jediné – ako sa to premietne do preferencií. Padne OĽANO aspoň na 15%? Strata 200 000 hlasov za 4 mesiace by nás predsa len mohla napĺňať istým optimizmom.

Finančne podporiť môžte publikované videá príspevkom na účet: SK92 7500 0000 0003 2623 8393,
alebo pomocou služby Patreon:

https://www.patreon.com/romanmichelko

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.