Rozhovor s doc. Jánom Dudášom, DrSc. o jeho trestnom stíhaní, kvôli verejnej polemike s riaditeľom Múzea holokaustu.

24. júl. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta

Bratislava 24. júla 2020 (HSP/Združenia slovenskej inteligencie Korene/Foto:Korene)   Oslovili sme docenta Jána Dudáša so žiadosťou o rozhovor ohľadom posledných udalostí.  Začiatkom júna k nemu vtrhlo komando NAKA. Dôvodom je list Doc. Dudáša, DrSc. šéfovi „Múzea holokaustu v Seredi“ Keď ste boli vo vysielaní rádia Infovojna (čas: cca 42 min. ), popisovali ste priebeh zásahu …

Source: Rozhovor s doc. Jánom Dudášom, DrSc. o jeho trestnom stíhaní, kvôli verejnej polemike s riaditeľom Múzea holokaustu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.