Vězení na 25 let za podíl na Kuciakově vraždě. Slovenský prokurátor navrhl soudu trest pro zbylé tři obžalované.

23. júl. 2020 | Nekomentovaný výber

Slovenský prokurátor navrhl soudu, aby uložil všem třem zbylým obžalovaným v případu předloňské vraždy novináře Jána Kuciaka shodný trest 25 let vězení. Žalobce to ve čtvrtek uvedl ve své závěrečné řeči poté, co soud odmítl návrhy prokuratury i obhajoby na předložení dalších důkazů. Zatím není známo, kdy soud vynese rozsudek. Obžalovaným, mezi kterými jsou podle prokuratury objednavatel a zprostředkovatelka Kuciakovy vraždy, jakož i vrahův pomocník, hrozí až doživotí. Tento trest ale lze podle zákona uložit jen výjimečně.

Source: Vězení na 25 let za podíl na Kuciakově vraždě. Slovenský prokurátor navrhl soudu trest pro zbylé tři obžalované

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.