Koronakrízu sme zvládli, ale ekonomicky sa ocitáme na chvoste EÚ. Vzniká podnikateľské združenie exportérov.

23. júl. 2020 | Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 23. júla 2020 (HSP/napalete.sk/Foto: Michaela Kolimárová)   „Slovensko je malá, otvorená, od exportu závislá ekonomika. Toto je fráza, ktorú sme si osvojili pri odborných a politických debatách a narába s ňou takmer každý. Druhá strana mince však je, že sme ako štát exportu nevenovali v posledných rokoch dostatok pozornosti. Aj v novoprijatých opatreniach v …

Source: Koronakrízu sme zvládli, ale ekonomicky sa ocitáme na chvoste EÚ. Vzniká podnikateľské združenie exportérov – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.