Fico: „Keď som sa dnes zobudil, myslel som, že som v inom svete. Vyzývam médiá, aby prestali klamať ľudí, Slovensko dostane z EÚ len 13,5 mld eur“.

23. júl. 2020 | Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 22. júla 2020 (SITA/HSP/Foto:Screenshot video)   Premiér Igor Matovič počas samitu lídrov Európskej únie v Bruseli nevyrokoval podľa strany Smer-SD pre Slovensko nič, vyrokoval iba stratu. Slovensko má v rokoch 2021 až 2027 z peňazí od Európskej únie dostať namiesto premiérom deklarovaných 43,8 mld. eur v čistom len okolo 13,5 mld. eur „Keď som …

Source: Fico: „Keď som sa dnes zobudil, myslel som, že som v inom svete. Vyzývam médiá, aby prestali klamať ľudí, Slovensko dostane z EÚ len 13,5 mld eur“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.