Viaceré nemocnice na Slovensku zakázali návštevy pacientov na lôžkových oddeleniach.

22. júl. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Banská Bystrica 22. júla 2020 (SITA/TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Ďurčo)   Zvolenská nemocnica od stredy zakáže návštevy na lôžkových oddeleniach Nemocnica Zvolen opätovne sprísnila režim pre ochranu pacientov aj zamestnancov nemocnice a prijala opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu. Ako agentúru SITA informovala nemocnica v tlačovej správe, reaguje tak na zhoršenie epidemiologickej situácie súvisiacej s pandémiou COVID-19, pričom od …

Source: Viaceré nemocnice na Slovensku zakázali návštevy pacientov na lôžkových oddeleniach – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.