„Integrácia migrantov zlyhala.“ Nemeckí činitelia reagujú na stret s políciou vo Frankfurte.

21. júl. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Frankfurt 21. júla 2020 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Darko Bandic)   Po stretoch s políciou vo Frankfurte sa rozbehla debata o príčinách podobných udalostí. Niektorí nemeckí politici a činitelia hovoria o zlyhaní snáh o integráciu migrantov do nemeckej spoločnosti Ostrej kritike zo strany väčšinovej spoločnosti boli podrobení „muži s migračným pozadím“, ktorí podľa slov polície boli strojcami nepokojov na …

Source: „Integrácia migrantov zlyhala.“ Nemeckí činitelia reagujú na stret s políciou vo Frankfurte – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.