Chytrá karanténa se nepodařila, tvrdí hejtman Vondrák. Opatření jsou věcně správná, brání je Vojtěch

21. júl. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Podle biochemika Jana Konvalinky lze považovat uvalení plošných opatření na celý Moravskoslezský kraj za důkaz, že nefunguje chytrá karanténa. Totéž přesvědčení sdílí i moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák (ANO). Naopak ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) trvá na tom, že hygienici, kteří – se svolením Vojtěchova ministerstva – zpřísnění nařídili, postupovali věcně správně, a pokud se něco nepodařilo, šlo pouze o komunikaci. Opatření proti šíření koronaviru a jejich kritika byly tématem Událostí, komentářů.

Source: Chytrá karanténa se nepodařila, tvrdí hejtman Vondrák. Opatření jsou věcně správná, brání je Vojtěch

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.