Plán hospodárskej obnovy EÚ po koronakríze – nalejme si čistého vína.

20. júl. 2020 | Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava/Brusel 20. júla 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Francois Lenoir,Pool Photo via AP)   Už tretí deň rokujú lídri EÚ o rozpočte EÚ na roky 2021 – 2027 a hlavne o pôžičke 750 miliárd eur, ktoré si prvýkrát má požičať Európska komisia, ale de facto splácať a ručiť majú členské štáty. Keď zabudneme na náročky zahmlievajúci jazyk, nie sú …

Source: Plán hospodárskej obnovy EÚ po koronakríze – nalejme si čistého vína – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.