Pellegrini odkazuje Matovičovi, že nakoľko neodstúpil, bude čeliť odvolávaniu. „Premiérom nemôže byť zlodej a klamár.“

20. júl. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. júla 2020 (HSP/Foto:Facebook)   Expremiér a líder pripravovanej strany Hlas-SD Peter Pellegrini vo videu na sociálnych sieťach potvrdil, že jeho poslanci podporia návrh na odvolávanie predsedu vlády Igora Matoviča (OĽaNO). Strana Hlas v piatok vyzvala premiéra Matoviča, aby po škandále so svojou diplomovou prácou odstúpil. „Sám sa totiž kvôli nej označil za zlodeja …

Source: Pellegrini odkazuje Matovičovi, že nakoľko neodstúpil, bude čeliť odvolávaniu. „Premiérom nemôže byť zlodej a klamár“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.