Matovičova vláda po štyroch mesiacoch čelí útokom a pochybnostiam. Vymení ju Pellegrini s progresívcami? 

18. júl. 2020 | Nekomentovaný výber

European Council meeting in Brussels.Arrival of Peter PELLEGRINI, Prime Minister of Slovakia

Bratislava 18. júla 2020 (HSP/Foto:SITA/Úrad vlády SR)   Matovičova vláda sa do dejín slovenskej politiky zapíše výrazným spôsobom. Žiadne predchádzajúce vlády totiž neboli tak skoro od nástupu k moci zdiskreditované, demoralizované, rozhádané a na pokraji rozpadu. Tejto vláde sa stali osudné diplomové práce. Vláda Igora Matoviča to však zatiaľ zrejme ešte prežije, no s obrovskou …

Source: Matovičova vláda po štyroch mesiacoch čelí útokom a pochybnostiam. Vymení ju Pellegrini s progresívcami? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.