Matovič zdieľal prosbu, aby sa ho nikto nezastával: „Nezaslúžim si to. Odpisovať sa v škole nemá, citovať sa musí“. Keby vedel, že má problém s diplomovkou, Danka by nikdy nekritizoval.

17. júl. 2020 | Komentované správy, Igorov Cirkus

Keby bol Matovič vedel, že má problém s diplomovkou, tak by vraj Andreja Danka nikdy nekritizoval. Zaujímavé. Takže Matovič vlastne ani doteraz netušil, že je jeho práca odpísaná.To potom ale znamená, že je to ešte väčší prúser, pretože keby aspoň vedel že podvádzal, tak je to neklamný znak toho, že tú diplomovku on osobne sám písal…

Source: Matovič zdieľal prosbu, aby sa ho nikto nezastával: „Nezaslúžim si to. Odpisovať sa v škole nemá, citovať sa musí“. Keby vedel, že má problém s diplomovkou, Danka by nikdy nekritizoval – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.