Ženy a deti až na druhom mieste: Nórsko bude uprednostňovať utečencov z radov LGBT+.

16. júl. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Oslo 16. júla 2020 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Nórska vláda potvrdila, že krajina bude za prioritu považovať tých utečencov, ktorí sú z radov lesbieb, homosexuálov, bisexuálov a transsexuálov Keď sa Nórsko rozhodne utečencov prijať, budú mať LGBT+ utečenci po prvýkrát prioritu, ako aj skupina, tak aj jednotlivci. Podľa predchádzajúcich usmernení sa dosiaľ uprednostňovali zraniteľné ženy a …

Source: Ženy a deti až na druhom mieste: Nórsko bude uprednostňovať utečencov z radov LGBT+ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.