Duda vyhrál polské prezidentské volby. Komise zveřejnila téměř úplné výsledky.

13. júl. 2020 | Nekomentovaný výber, Sledujeme teraz

Volby polského prezidenta patrně těsně vyhrál stávající šéf státu, konzervativec Andrzej Duda. Z téměř úplných výsledků státní volební komise vyplývá, že získal 51,21 procenta hlasů. Porazil tak svého liberálního protikandidáta Rafala Trzaskowského. Noční zpřesněný odhad agentury Iposos Dudovi přisuzoval 51 procent. Polská volební komise oznámila, že nebude zveřejňovat průběžné sčítaní a oznámí až konečné výsledky. Ráno však zveřejnila údaje po sečtení 99,97 procent okrsků.

Source: Duda vyhrál polské prezidentské volby. Komise zveřejnila téměř úplné výsledky

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.