„Je päť minút po dvanástej. Totalita postupuje míľovými krokmi. Bude to kruté,“ varoval Ovčáček pred cancel culture.

9. júl. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta

Praha 9. júla 2020 (HSP/Sputnik/Foto:Facebook)   Hovorca českého prezidenta Jiří Ovčáček varoval pred postupujúcou totalitou. Podľa neho dopady nadchádzajúcej neslobody zasiahnu každého. K tomuto príspevku na sociálnych sieťach ho prinútila správa o známej spisovateľke, ktorá prišla o miesto, keď sa zastala svojej kolegyne J. K. Rowlingovej Škótska spisovateľka Gillian Philipová prišla o prácu vo vydavateľstve …

Source: „Je päť minút po dvanástej. Totalita postupuje míľovými krokmi. Bude to kruté,“ varoval Ovčáček pred cancel culture – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.