Ruskí voliči schválili zmeny ústavy, aktivisti poukazujú na nezrovnalosti.

1. júl. 2020 | Komentované správy, Mimoriadna téma, Sledujeme teraz

Referendum v Rusku nedopadlo podľa priania opozičných aktivistov a miestnych politických mimovládok. Preto treba očakávať enormný nárek spomínaných aktivistických skupín a spolu s nimi v závese aj západných mainstreamových médií a politikov.

Rusi na základe zmeny Ústavy, ktorú v referende odobrili, sa už po novom napríklad nebudú musieť riadiť niektorými medzinárodnými zmluvami, pretože tie už nebudú nadradené ruským zákonom, okrem toho budú mať v Ústave zmienku  o viere v Boha, ale napríklad aj ustanovenie o zákaze manželstiev ľudí rovnakého pohlavia. Už z týchto niekoľkých príkladov je jasné, že nárek slnkom zaliatej kaviarne bude obrovský…

Source: Ruskí voliči schválili zmeny ústavy, aktivisti poukazujú na nezrovnalosti

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.