Prezident Policajného zboru Milan Lučanský odstupuje z funkcie: „Nemám ich dôveru a oni zase nemajú tu moju“. Minister reaguje.

30. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 30. júna 2020 AKTUALIZOVANÉ (HSP/SITA/Foto:SITA-Alexandra Čunderlíková)   Policajný prezident Milan Lučanský sa rozhodol odstúpiť zo svojej funkcie. Oznámil to v utorok prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti v ktorom vysvetli, že sa nevie zmieriť s politizáciou polície a preto končí „Nechcem niesť zodpovednosť za to, že vedenie ministerstva vnútra politizuje políciu. Je to veľký krok …

Source: Prezident Policajného zboru Milan Lučanský odstupuje z funkcie: „Nemám ich dôveru a oni zase nemajú tu moju“. Minister reaguje – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.